ASO piedāvā drošības risinājumus un sensoru sistēmas durvju, vārtu un mašīnu automatizācijai. ASO Safety nodrošina tirgū labākos risinājumus, kas tiks pielāgoti jūsu vajadzībām. Katra vide, kurā tiek izmantoti ASO Safety produkti, ir atšķirīga. Tāpēc visus produktus var pielāgot jūsu vajadzībām! ASO Safety risinājums vienmēr ir labākā prasību, drošības un ērtas apstrādes kombinācija.


Drošības malas

ASO Safety Solutions SENTIR drošības kontaktu malas ir spiedienjutīgi sensori, kas tiek izmantoti, lai nodrošinātu aizvēršanas malu drošību iespējamās saspiešanas vai cirpšanas vietās, kuras ir pakļautas nelaimes gadījumiem. Tos var uzstādīt automātiskiem vārtiem, mašīnām un citām ierīcēm vai skatuves elementu pārvietošanai, lai pasargātu cilvēkus no miesas bojājumiem vai no ierīču bojājumiem.

Vai jums ir nepieciešams īpašs SENTIR drošības malas dizains, vai arī vēlaties, lai tas būtu pielāgots konkrētam vides stāvoklim? Sazinieties ar mūsu Pārdošanas komandu,un mēs atradīsim labāko risinājumu.


Kontaktbamperi

Šis produkts ir viegli pielāgojams, ļoti universāls un ārkārtīgi uzticams. ASO kontaktbamperiem ir augsta drošības garantija, uzstādot tos transporta līdzekļos un kravas automašīnās, noliktavās ar augstiem plauktiem, ražošanas līnijās un mobilajās sistēmās. Patiesībā tos ir obligāti jāizmanto, kad ir nepieciešama liela drošības aprīkojuma elastība, kā arī ir pieejama plaša formu, izmēru un krāsu palete.

Vai Jums ir nepieciešams īpašs SENTIR kontaktbamperis vai arī vēlaties, lai tas būtu pielāgots konkrētam vides stāvoklim? Sazinieties ar mūsu Pārdošanas komandu, un mēs atradīsim labāko risinājumu.


Drošības paklājs

SENTIR drošības paklāji ir lamināras sekcijas, kuras tiek izmantotas, lai aizsargātu bīstamās zonas visā rūpniecības un ražošanas automatizācijā. Uzkāpšana uz paklāja iedarbina tūlītēju ierīču “apstāšanās” signālu.

Vai Jums ir nepieciešams īpašs SENTIR drošības paklājs vai arī vēlaties, lai tas būtu pielāgots konkrētam vides stāvoklim? Sazinieties ar mūsu Pārdošanas komandu, un mēs atradīsim labāko risinājumu.


Gaismas aizkars

LISENS režģa gaismas aizkars, bezkontakta sensors, papildina SENTIR produktu līniju malu noklāšanai un bīstamo vietu nostiprināšanai. Slēptā uzstādīšana, piemēram, LISENS režģa gaismas aizkars pie sekciju durvīm saglabā durvju sistēmas estētiku un vienlaikus nodrošina darba efektivitāti.

Vairāk informācijas šeit>>


Drošības relejs

ELMON drošības releji ir domāti taustes sensoru, piemēram, SENTIR drošības paklāju, malu un bamperu, uzraudzībai. Visas vadības ierīces atbilst EN 13849-1 un jaunajai tehnikas direktīvai 2006/42 / EK.

Vai Jums ir nepieciešams īpašs ELMON drošības relejs vai arī vēlaties, lai tas būtu pielāgots konkrētam vides stāvoklim? Sazinieties ar mūsu Pārdošanas komandu, un mēs atradīsim labāko risinājumu.


Signālu pārraides sistēmas

ASO signāla pārraides sistēmas INDUS uzdevums ir pārraidīt signālu no drošības kontakta malas uz drošības releju, kas aiziet uz veramajām durvīm un vārtiem.
Visas INDUS signāla pārraides sistēmas tiek pārbaudītas saskaņā ar spēkā esošajiem drošības standartiem. Ražošanas laikā sistēmas tiek pārbaudītas vairākas reizes, lai lietotājam nodrošinātu augstu produkta kvalitāti un drošību.

Veidi:

Vai Jums ir nepieciešama īpaša signālu pārraides sistēma vai arī vēlaties, lai tā būtu pielāgota konkrētam vides stāvoklim? Sazinieties ar mūsu Pārdošanas komandu, un mēs atradīsim labāko risinājumu.


Piedziņas vadības ierīces

Visām DRICO piedziņas vadības ierīcēm ir kompakts dizains un pielāgošanas iespējas. Ir pieejami dažādi saziņas līdzekļi starp vadības ierīci un durvīm vai vārtiem. Turklāt DRICO piedziņas vadības ierīces ir optimizētas, lai iekļautu visas jaunākās drošības transmisijas. Ar frekvences pārveidotāju durvis un vārtus var viegli darbināt vienmērīgas palaišanas un apstāšanās dēļ. Papildu drošības novērtējums vairs nav nepieciešams. DRICO piedziņas vadības ierīces tiek izmantotas uz automātiskām ātrgaitas durvīm, īpašām saldētavas durvīm, visu veidu bīdāmajiem vārtiem un vertikālajām durvīm.

Vairāk informācijas šeit>>

Tehniskais direktors / speciālists

Ingars Polencs
Tel. Biroja tālr.: +371 67 630 501
info@bibusbaltics.eu