Gāzes atsperes

Bansbach piedāvā neskaitāmus gāzes atsperu veidus, kurus kombinē un ražo no esošajām komponentēm atbilstoši klienta individuālajām prasībām īsos termiņos.

 • Kontrolējama virzība, pacelšana vai nolaišana bez papildus rīkiem un enerģijas.
 • Mūsu produkcijas klāsts ietver praktiski visus izmērus un spēkus, kas nepieciešami jūsu konkrētajam pielietojumam.
 • Easylift® gāzes atsperes tiek izmantotas it visur rūpniecības jomā.
 • Papildus mašīnbūves un mēbeļu rūpniecības nozarēm, arī aprīkojuma projektēšanā gāzes atsperēm ir dažādi pielietojumi.
 • Mēs piedāvājam arī klientu vajadzībām pielāgotus risinājumus īpašajām prasībām medicīnas un avioindustrijas nozarēs.

Vairāk informācijas šeit>>


Slēdzamās gāzes atsperes

Bansbach slēdzamās gāzes atsperes nodrošina iespēju kontrolēt virzību, pacelšanu un regulēšanu līdz absolūti stingrai bloķēšanai abos virzienos. Slēdzamās easylift® gāzes atsperes virzuļkātu var noregulēt nepieciešamā pozīcijā visa gājiena garumā, nospiežot palaišanas tapu.

Galvenie slēdzamo gāzes atsperu veidi:

Slēdzamo gāzes atsperu palaišanas mehānismi

Pateicoties tam, ka Bansbach piedāvā palaišanas mehānismus dažādām gāzes atsperēm, jūs varat tos konfigurēt savām vajadzībām.

 • Palaišanas mehānisms ar sviru
 • Palaišanas mehānisms ar vadu
 • Easytouch sadalītājs divu gāzes atsperu vienlaicīgai palaišanai
 • Hidrauliskais palaišanas mehānisms

Vairāk informācijas šeit>>


Nerūsējošā tērauda gāzes atsperes

Bansbach gāzes atsperes ir pieejamas dažādos garumos, spēkos un variācijās, kā arī no ļoti izturīga antikorozijas materiāla.

 • Ražojot augstas kvalitātes nerūsējošā tērauda atsperes, Bansbach izmanto medicīniskās kvalitātes 316L nerūsējošo tēraudu.
 • Gāzes atsperes ir ūdens izturīgas un tās izmanto pārtikas, ķīmijas, medicīnas nozarēs un sālsūdens klātbūtnes apstākļos.
 • Visas gāzes atsperes šajā produktu grupā ir izgatavotas ar vārstu, izņemot P modeļus un vilces atsperes ar slāpēšanas iespēju.

Vairāk informācijas šeit>>


Gāzes vilces atsperes

Bansbach gāzes vilces atsperes nodrošina kontrolējamu regulēšanu un pēc pieprasījuma arī slāpēšanu - atbilstoši jūsu prasībām.

Mūsu plašais Easylift gāzes vilces atsperu klāsts radošajiem inženieriem piedāvā "pievilcīgus" risinājumus. Izmantojot Bansbach, jūs viegli varat izveidot CAD failus savām personalizētajām gāzes vilces atsperēm izmantojot CAD failu konfiguratoru.

 


  Slēdzamās gāzes vilces atsperes

  Bansbach slēdzamās gāzes vilces atsperes var nepārtraukti regulēt visā to gājienā. Slēdzamo gāzes vilces atsperi var palaist, nospiežot palaišanas tapu. Kad virzuļa vārsts atveras, caur virzuli ieplūst gāze vai eļļa, un tas tiek ievietots virzuļkāts. Augstās kvalitātes dēļ šāda veida atsperes galvenokārt tiek izmantotas medicīnas iekārtās.

  Vairāk informācijas šeit>>


  Slāpētāji

  Bansbach slāpētāji tiek izmantoti kā drošības un funkcionālie elementi, lai samazinātu ātrumu un palēninātu masu kustību.
  Bansbach piedāvā sekojošus slāpētājus:


  Savienojumi

  Bansbach savienojumi nodrošina kustību un spēka pārnešanu precīzam un kontrolētam spēka palielinājumam. Plašs savienojumu klāsts būs piemērots visu ietvaru prasībām.

  Vairāk informācijas šeit>>


  easyE produktu līnija

  Jaunā Bansbach easyE-produktu līnija piedāvā aktuatorus ar ļoti smalku dizainu, pateicoties motora, pārnesumu un vārpstas lineārajam izkārtojumam. Ar ārējo diamteru 35, 50 un 60 mm, aktuatori ir piemēroti gandrīz katram pielietojumam. Un tas ir iespējams ar spēkiem līdz 10.000N (easyE-60).

  Tehniskais direktors / speciālists

  Ingars Polencs
  Tel. Biroja tālr.: +371 67 630 501
  info@bibusbaltics.eu

  Pārdošanas Inženieris mehatronikā

  Raivis Bukšs
  Tel. Biroja tālr.: +371 67 630 501
  Mob. +371 20 354 474
  rbu@bibusbaltics.eu