PLUS+1® tālvadība

Danfoss PLUS+1® tālvadība

Izmantojot radio tehnoloģijas, operators strādā drošā attālumā, vienlaikus uzlabojot arī produktivitāti. Danfoss lietotājam draudzīgi programmēšanas rīki un "plug and play" sistēmas nodrošina ātru pielāgošanu un nodošanu ekspluatācijā. Danfoss tālvadības tehnoloģijas ir izturīgas, ergonomiskas un drošas.

Produktu klāsts ietver:

Raidītāji - Danfoss piedāvā plašu raidītāju modeļu klāstu, lai pielāgotos jebkurai situācijai, ieskaitot Ikontrol family, New handheld raidītājus un TM70 handheldraidītājus.

Uztvērēji - Danfoss tālvadības uztvērēji ir elastīgi, jaudīgi un funkcionāli. Tālvadības sistēmā uztvērējs ir elements, kas ir stingri savienots ar ierīci, uztverot raidītāja informāciju un izvadot vadības signālus. Uztvērēji iedalās R family uztvērējos un MP family uztvērējos.


PLUS+1® displeji

Monitorings, kontrole un diagnostika

Danfoss displeji sniedz pielāgotu all-in-one pārskatu par ierīces CAN-balstīto tīklu. Tieši tas, kas operatoriem nepieciešams pastāvīgai uzraudzībai, kontrolei un diagnostikai. Ar Danfoss PLUS + 1® programmējamiem displejiem ir pieejamas daudzas iespējas - no plug Produktu klāsts ietver:


PLUS+1® vadības sviras un pedāļi

Ērts darba process

Danfoss nodrošina bezgalīgas vadības sviru konfigurēšanas iespējas, un ergonomiskais dizains nodrošina vienmērīgu un ērtu jūsu vieglo vai lieljaudas transportlīdzekļu darbību. Ar Danfoss PLUS + 1® saderīgi kāju pedāļi nodrošina stabilus risinājumus transportlīdzekļu vadīšanai prasīgā mobilā aprīkojuma vidē.

Produktu klāsts ietver:


PLUS+1® operatora interfeiss

Operatora ergonomika un ierīču modernizācija

Danfoss interfeiss (HMI) uz CAN-balstītām ierīcēm, tādām kā HMR (Human Machine, CAN Rotary) un HMC (Human Machine, CAN Control), apvieno ergonomisku, modernu un izturīgu kompaktu risinājumu gan atvērtai, gan slēgtai kabīnei.

Produktu klāsts ietver:


PLUS+1® kontrolieri

"Gudrā" transportlīdzekļa vadība

Danfoss PLUS + 1® kontrolieri ir automatizētās ierīces vadības smadzenes. Pateicoties to izturīgajam dizainam, tie izturēs visprasīgākos apstākļus, ar kuriem saskaras jūsu transportlīdzeklis. Danfoss kontrolieru programmēšana neprasa lielus pūliņus, izmantojot pavisam viegli apgūstamu Danfoss PLUS+1® GUIDE aplikāciju.

Produktu klāsts ietver:


PLUS+1® sensori

Vizuāla pārskatamība

Danfoss temperatūras vai spiediena noteikšanas sensori savieno ierīces funkcijas ar vadības sistēmu. Daudzi no Danfoss plašā klāsta sensoriem ir saderīgi ar PLUS + 1®.

Produktu klāsts ietver:

  • Lieljaudas spiediena devēju
  • Temperatūras sensorus
  • SASA stūres sensoru

Vairāk informācijas šeit>>

Uzņēmuma Vadītājs

Māris Bormanis
Tel. Biroja tālr.: +371 67 630 501