Danfoss piedāvā vairākas izvēles iespējas un motoru konfigurācijas - hidrostatiskos motorus, zobratu motorus un planetāros motorus - tie visi nodrošina optimālos risinājumus ar izcilu kvalitāti.


Hidrostatiskie motori

Danfoss motoru daudzveidība sniedz iespēju izvēlēties starp augstu izsmalcinātību un vienkāršību. Paredzēts automatizētām transportlīdzekļu vadības sistēmām. Mūsu motori ir piemēroti mazas, vidējas un lielas jaudas prasībām. Jūs varat izvēlēties no šādiem hidrostatisko motoru veidiem:

 • Fiksētā tilpuma aksiālie virzuļmotori
  MP1 ir nākamās paaudzes fiksēta tilpuma aksiālais virzuļmotors. MP1 motori nodrošina vislabāko klases izmēru un efektivitāti, daudzpusīgu uzstādīšanu un nodrošina lieliskus risinājumus, darba funkcijas un ventilatora piedziņas sistēmu jūsu mobilajām lietojumprogrammām.

Zobratu motori

Danfoss projektē, izstrādā un piegādā augstākās kvalitātes zobratu motorus. Bibus sadarbojas ar Danfoss jau daudzus veiksmīgus gadus, tāpēc mēs garantējam šī zīmola izcilās funkcijas un ātru piegādi, kā arī nepieciešamos pēcpakalpojumus. Ir pieejamie sekojoši motori:

 • Alumīnija zobratu motori
  Alumīnija zobratu motori, ieskaitot Danfoss ventilatora piedziņas, ir ideāla izvēle sākot ar maziem līdz vidējiem un lieliem apvidus transportlīdzekļiem.
 • Čuguna zobratu motori
  Mūsu čuguna zobratu motori, ieskaitot ventilatora piedziņas, kas īpaši izstrādāti mobilo transportlīdzekļu prasīgiem darba apstākļiem, kur nepieciešama maksimāla veiktspēja pie maksimālā jaudas līmeņa un darba temperatūras, nodrošina lielisku produktivitāti un izcilu degvielas patēriņu, kā arī samazinātu transportlīdzekļa izmešu daudzumu.
   

Orbitālie motori

Danfoss orbitālo motoru klāsts ir plašākais tirgū un piedāvā jums labāko kvalitāti, izturību, efektivitāti un uzticamību.Tas atbilst praktiski jebkuru darba apstākļu vajadzībām - sākot ar darbgaldiem līdz lielākajam celtniecības un kalnrūpniecības aprīkojumam.

 

 

 

Vairāk informācijas šeit>>