Diagnostikas aprīkojums

Stauff Diagnostikas produktu klāstā ir ierīces un aprīkojums mērīšanai, testēšanai, attēlošanai un analīzei, ko var izmantot sistēmu operatori, apkopes personāls un remonta tehniķi, kuri pēc tam var noteikt un uzraudzīt mobilās un industriālās hidraulikas galvenos parametrus: darba spiedienu, maksimālo spiedienu, spiediena starpību, sistēmas temperatūru, tilpuma plūsmu, piesārņojumu un vēl vairāk.

Zemāk varat redzēt pilnu produktu klāstu.


Hidraulikas testētāji PPC-Pad

The PPC Pad ir PPC sērijas augstākā veiktspējas ierīce. Šis portatīvais daudzfunkcionālais rokas mērinstruments ir īpaši izstrādāts augošajām šķidrumu tehnoloģiskajām prasībām. STAUFF CAN bus sensoriem ir Plug & Play risinājums. Izmērītās vērtības var parādīt dažādos veidos un, tādejādi, iegūt efektīvu, uz risinājumiem orientētu analīzi.

 

 

 

Vairāk informācijas šeit>>


Hidraulikas testētājs PPC-04-plus / PPC-04-plus-CAN

PPC-04-plus un PPC-04-plus-CAN Hidraulikas testeri ir izstrādāti speciāli augošajām prasībām pēc mobilajām un rūpnieciskajām hidrauliskajām sistēmām.Tie ir lieliski piemēroti, lai precīzi noteiktu spiedienu, temperatūru, tilpuma plūsmu un griešanās ātrumu.

PPC-04-plus-CAN
▪ CAN versija
▪ Ar CAN interfeisu, vienlaicīgi var pievienot ne vairāk kā trīs digitālos sensorus
▪ Maks. CAN bus garums: 50 m / 164 ft

PPC-04-plus
▪ Analoga versija
▪ Maks. divus analogos sensorus var savienot vienlaikus

Vairāk informācijas šeit>>


Hidraulikas testētājs PPC-06/08-plus

PPC-06/08-plus hidraulikas testētāji ir īpaši izstrādāti, pieaugot prasībām pēc sistēmas uzraudzības un traucējummeklēšanas hidrauliskajās un pneimatiskajās sistēmās.

 • PPC-06-plus
  Ar 3 sensoru pievadiem
 • PPC-08-plus
  Ar 4 sensoru pievadiem

 

Vairāk informācijas šeit>>


Manometri

 • STAUFF SPG-DIGI digitālie spiediena mērītāji ir paredzēti spiediena digitālai mērīšanai un attēlošanai hidrauliskajās sistēmās, īpaši eļļām, smērvielām un ūdenim. Pašreizējās izmērītās vērtības, kā arī minimālās un maksimālās vērtības var parādīt ar precizitāti 0,5% no pilnas skalas vērtības.
  Vairāk informācijas>>
 • Analogie manometri un Aksesuāri SPG
  Manometrus var izmantot gan kā stacionāras, gan kā portatīvas ierīces. STAUFF īpaši koncentrējas ļoti plašajam iespējamo sistēmas spiedienu iespējām un stingrajām precizitātes prasībām ar dažādiem manometru veidiem ar dažādiem mērīšanas diapazoniem.

Vairāk informācijas šeit>>Uzņēmuma Vadītājs

Māris Bormanis
Tel. Biroja tālr.: +371 67 630 501