RINGFEDER® Elastomēra sajūgi GWE, TNM, TNS un TNB

RINGFEDER® sērijas pasaules vadošie elastomēra sajūgi atbilst visaugstākajām veiktspējas un izturības prasībām daudzās nozarēs, piemēram, tērauda un metāla rūpniecībā, piedziņas un konveijeru tehnoloģijās, enerģijas ražošanā, darbgaldu, iepakošanas un iespiedmašīnu konstrukcijās, kā arī kā automatizācijas, vadības un pozicionēšanas tehnoloģijās.

Ir pieejami sekojoši tipi:


RINGFEDER® Metāla plēšu sajūgi GWB

RINGFEDER® GWB sērijas vadošie metāla silfonu sajūgi ir lieliski piemēroti visiem pielietojumiem, kuros griezes momenti vai rotācijas kustības jāpārnes no ass uz asi ar visaugstāko leņķa precizitāti. Izmanto darbgaldu un iesaiņošanas mašīnu lineārajās un vārpstas pacelšanas ierīcēs, medicīnas un sūkņu tehnoloģijās, automatizācijas, konveijeru un vadības tehnoloģijās, robotikā un daudz kur citur.

Ir pieejami sekojoši tipi:


RINGFEDER® Zobratu sajūgi TNZ

RINGFEDER® TNZ sērijas stingrie, zema pretspiediena zobratu sajūgi ir izgatavoti no augstas izturības tērauda un ir izmantojami visās rūpniecības nozarēs, kur no vārpstas uz asi jāpārraida īpaši lieli griezes momenti.

Ir pieejami sekojoši tipi:


RINGFEDER® Cilindru sajūgi TNK

Augstas kvalitātes TNK sērijas RINGFEDER® cilindru sajūgi tiek izmantoti celtņos un pacēlājos. Papildu pielietojuma jomas ir visu veidu pacelšanas platformas, platformu pacēlāji un konveijeri. RINGFEDER® cilindru sajūgi ir griezes stāvoklī nekustīgi, viegli saliekami un uzturami, kā arī efektīvi kompensē aksiālo un radiālo vārpstas novirzi.

Ir pieejami sekojoši tipi:


RINGFEDER® Flaņču sajūgi TNF

TNF sērijas elastīgie RINGFEDER® flaņču sajūgi ir kompakti, ļoti izturīgi, viegli montējami un kopjami. Tie ir efektīvāka un ekonomiskāka alternatīva tradicionālajiem presēšanas piederumiem.

Ir pieejami sekojoši tipi:


RINGFEDER® Torsionālie Highflex sajūgi TNR

RINGFEDER® TNR sērijas inovatīvie, Highflex sajūgi ļauj elastīgi pielāgot dinamiskās vērpes atsperu stingrību - tādējādi nodrošinot vienmērīgāku piedziņas iedarbināšanu un optimizētu vibrāciju.

Ir pieejami sekojoši tipi:


RINGFEDER® Drošības sajūgi TNT

Visaugstākā drošība ekstrēmām prasībām: RINGFEDER® TNT sērijas mehāniskie drošības sajūgi ir īpaši izstrādāti aizsardzībai pret pārslodzi lieljaudas rūpniecībā. Ja tiek pārsniegta iepriekš noteikta griezes momenta robežvērtība, sajūga puses un tādējādi ieejas un izejas puses tiek ātri un droši atdalītas. Sakabes darbojas pēc pārbaudītā lodveida aizķeršanās principa.

Ir pieejami sekojoši tipi:

  • TNT 2420
  • TNT 2424
  • TNT 2425

Vairāk informācijas šeit>>

Tehniskais direktors / speciālists

Ingars Polencs
Tel. Biroja tālr.: +371 67 630 501
info@bibusbaltics.eu