Hidrauliskie vārsti mobilajai tehnikai

Danfoss modulāro vārstu risinājumi iekļauj arī vissarežģītākās vadības problēmas. Plašais vārstu klāsts ir paredzēts jūsu ierīces visprasīgākajiem uzdevumiem. Piemēram, integrējot vairākas funkcijas kompaktā paketē, tās nodrošina spēcīgu, vienmērīgu un konsekventu darbību. Danfoss modulārie elektrohidrauliskie vārsti nodrošina gandrīz bezgalīgu konfigurāciju skaitu. Sākot ar vienkāršiem slodzi uztverošiem risinājumiem līdz CAN kopnes komunikācijai - nodrošinot vienmērīgu ierīces vadību.


PVG 16 proporcionālie vārsti

PVG 16 proporcionālie vārsti - ir paredzēti dažādam pielietojumam mobilās tehnikas tirgū. Tipiski pielietojumi ir komunālie transportlīdzekļi, lauksaimniecības tehnika, mazie celtņi, celtniecības tehnika un ceļu būve.

 

Vairāk informācijas šeit>>


PVG 32 proporcionālie vārsti

PVG 32 proporcionālie vārsti - paredzēti maksimālai elastībai. Tā ir pierādīta PVG tehnoloģija, kas ietaupa jūsu laiku. Neatkarīgi no tā, kura vārstu kombinācija ir norādīta, kompakti vārsta ārējie izmēri paliek nemainīgi.

 

 

Vairāk informācijas šeit>>


PVG 100 proporcionālie vārsti

PVG 100 Proporcionālie vārsti ir ideāli piemēroti sistēmām, kurās plūsmas padeve ir regulāri jāsamazina līdz noteiktam līmenim.

 

 

 

Vairāk informācijas šeit>>


PVG 120 proporcionālie vārsti

PVG 120 optimizē darba funkcijas kalnrūpniecības un urbšanas platformās, mežsaimniecības ierīcēs, jūrniecības darbos.

 

 

 

Vairāk informācijas šeit>>


PVG 128/256 proporcionālie vārsti

PVG 128/256 proporcionālie vārsti - paredzēti visprasīgākajām vajadzībām ar vislielāko plūsmu un visaugstāko spiedienu. PVG 128 un PVG 256 ir izgatavoti darbam vissmagākajos darba apstākļos.

 

 

 

 

Vairāk informācijas šeit>>