miniBOOSTER

Hidrauliskā spiediena pastiprinātāji, kas ietver 13 pastiprināšanas faktorus līdz pat 5000 bāriem un plūsmu līdz 400 l /min, izmantojot gandrīz jebkuru šķidrumu, ieskaitot krāna ūdeni. Faktiski diapazons ietver flaņču versijas, cauruļu versijas un kasetņu versijas un standarta blokus ar iebūvētu vārstu opciju, kas krasi SAMAZINA vajadzību pēc lielākas platības un savienojumiem.

MINIMĀLAIS IZMĒRS - MAKSIMĀLĀ JAUDA

Kas tad īsti ir miniBOOSTER?

miniBOOSTER ir spiediena pastiprinātāji, kurus inženieri uzstāda
uz zema spiediena hidrauliskajām sistēmām. MiniBOOSTER uzdevums
ir
nekavējoties pastiprināt/ palielināt sistēmas spiedienu, nodrošinot tai
lielāku izejas spiedienu.
miniBOOSTERiem ir plašs modeļu klāsts, no
kuriem katrs tiek pielāgots pielietojumam un pilda noteiktas
funkcijas dažādās vidēs.

Kā darbojas miniBOOSTER?

Augstāka veiktspēja

miniBOOSTER ir pastiprinātāji, kas automātiski palielina sistēmas spiedienu, nodrošinot lielāku izejas spiedienu un kompensē eļļas zudumus augstspiediena pusē. Šī miniBOOSTER funkcija ir balstīta uz patentētu sistēmu, ko varat apskatīt animācijā kreisajā pusē.

Pamatprojektā ietilpst zema spiediena virzulis (LP), augstspiediena virzulis (HP), un bistabilais reversais vārsts (BV1), izplūdes vārsts (DV) ir izvēles iespēja.

Detalizēts apraksts

Hidrauliskais šķidrums pie sistēmas spiediena tiek piegādāts IN pieslēgvietai. Tas brīvi plūst caur pretvārstiem KV1, KV2 un DV (ja ir komplektā) caur H pieslēgvietu. Tagad visa plūsma iet caur pastiprinātāju, un cilindrs H augstspiediena pusē virzās uz priekšu ar lielu ātrumu. Kad cilindrs saskaras ar pretestības spiedienu, augstspiediena pusē H pieaugums ir vienāds ar sūkņa padeves spiedienu. Tas izraisa pretvārstu KV1 un DV aizvēršanos un eļļas novirzīšanos uz VOL 1. Bistabilais vārsts BV1 savieno VOL 2 ar tvertni caur VOL 3. Tā kā sūkņa spiediens tiek piemērots pie VOL 1, virzuļi virzās uz leju.

Kad virzulis ir pilnībā pārvietojies uz leju, 1. pilota padeve saņem enerģiju, darbinot bistabilu vārstu BV1, mainot tā stāvokli. Šķidrums virzās līdz Vol 2, virzot virzuļus uz augšu, piegādājot šķidrumu pie augstāka spiediena. Iegūto spiedienu nosaka zema spiediena virzuļa LP un augstspiediena virzuļa (HP) attiecība.

Kāds tad ir rezultāts?

Tajā brīdī, kad augstspiediena virzulis (HP) ir pavirzījies uz augšu, 1. pilota padeve savienojas ar tvertni, bistabils vārsts BV1 atgriežas sākotnējā stāvoklī, un cikls atkārtojas, līdz izveidojas vajadzīgais gala spiediens. Pēc tam pastiprinātājs apstājas un sāk darboties no jauna, tikai lai uzturētu spiedienu H. augstspiediena pusē.

Spiedienu var noņemt no augstspiediena puses, izmantojot pilota darbināmo pretvārstu DV (ja iekļauts). Savienojot pieslēgvietu R ar padeves spiedienu un pieslēgvietu IN ar tvertni, pilota padevei 3 tiks pievests spiediens, ļaujot šķidrumam no augstspiediena puses H ieplūst atpakaļ tvertnē.

Uzņēmuma Vadītājs

Māris Bormanis
Tel. Biroja tālr.: +371 67 630 501
info@bibusbaltics.eu