Stiprinājumi

Vienkārši un ātri uzstādāmi un noņemami, nav nepieciešama apkope. RINGFEDER® stiprinājumu komplekti ir ražoti atbilstoši augstākajiem kvalitātes standartiem. Tie ir piemēroti precīzai visu veidu piestiprināšanai, piem. zobratiem, ritošiem riteņiem un ķēdes zobratiem, svirām, diskiem, jostām un bremžu diskiem, slīdošiem zobratiem, savienojumiem vai atlokiem uz vārpstām un asīm. Salīdzinot ar ārējiem savienojumiem, piem. savelkamajām uzmavām, bloķēšanas mezgli ir uzstādīti starp vārpstu un rumbu.

Vairāk info šeit>>


Savienojumi priekš lielas slodzes

Bezkompromisa veiktspēja ekstrēmās slodzēs ar speciāli izstrādātiem RINGFEDER® stiprinājumu komplektiem lielām slodzēm: Viens no sarežģītākajiem šo ierīču pielietojumiem ir jostu mucas, kuras tiek izmantotas, piemēram, galvenokārt liela mēroga konveijeru sistēmās dzelzs vai vara rūdai, akmeņoglēm un citiem derīgajiem izrakteņiem.

Vairāk info šeit>>


Nerūsejošā tērauda savienojumi

Pierādīta uzticamība un funkcionalitāte pat vissmagākajos ekspluatācijas apstākļos: no nerūsējošā tērauda izgatavoti augstas kvalitātes RINGFEDER® savienojumi ir vēlama izvēle visiem piedziņas lietojumiem, kas izvirza visaugstākās prasības izmantoto komponentu korozijas izturībai - piem. sūkņu ražošanā, pārtikas un dzērienu rūpniecībā un medicīnas tehnoloģijās.

Vairāk info šeit>>

 


Savelkamās uzmavas

Kvalitatīvs, oriģināls produkts no pasaules tirgus līdera: RINGFEDER® savelkamajām uzmavām ir atloka forma, un tā ir jaudīgāka un uzticamāka alternatīva parastajiem savelkamajiem stiprinājumiem.

Vairāk info šeit>>


Savienojumu elementi

RINGFEDER® stiprinājumu elementi ir absolūti nodiluma izturīgi, ekonomē vietu un samazina izdevumus. Stiprinājumu elementi sastāv no ārējā un iekšējā konusveida gredzena, kas mijiedarbojas, lai izveidotu mehānisku savienojumu starp vārpstu un piestiprināmo detaļu.

Vairāk info šeit>>

Tehniskais direktors / speciālists

Ingars Polencs
Tel. Biroja tālr.: +371 67 630 501
info@bibusbaltics.eu

Pārdošanas Inženieris mehatronikā

Raivis Bukšs
Tel. Biroja tālr.: +371 67 630 501
Mob. +371 20 354 474
rbu@bibusbaltics.eu