MOTECK Electric

Moteck ražo lineāros aktuatorus, zobratu motorus un vadības ierīces, kas nodrošina automatizācijas risinājumus dažādām industrijām un ierīcēm. Papildus pieejamajām produktu līnijām, kuras piedāvā Moteck, uzņēmums piedāvā arī pielāgotus risinājumus, kas ir piemēroti tieši jūsu vajadzībām, darba videi un apstākļiem.

 

 

 


Produktu pielietojums

  • Mēbeļu ražošana (lineārie aktuatori, dubultmotori, vadības kārbas, vadības ierīces, zobratu motori & aksesuāri)
  • Medicīniskā aprūpe (lineārie aktuatori, dubultmotori, vadības kārbas, vadības ierīces, zobratu motori & aksesuāri)
  • Vārtu atvēršanas/ aizvēršanas mehānismi (lineārie aktuātori un aksesuāri)
  • Industriālā vide (lineārie aktuatori, vadības kārbas, vadības ierīces)
  • Transportlīdzekļi
  • Solar tracking (lineārie aktuātori)
  • Satelīti (lineārie aktuātori un aksesuāri)

Lineārie aktuātori

Atbilstoši jūsu nepieciešamajām uzstādīšanas vajadzībām Moteck nodrošina vairāku veidu izpildmehānismus, kas atbilst dažādām ātruma, slodzes, gājiena un pat dažāda ūdens līmeņa izturības vajadzībām.

Moteck izpildmehānismi ir klusi, kompakti un jaudīgi. Viņi atbilst dažādām pielietojumu vajadzībām ar vairākiem modeļiem, kuriem ir atšķirīgs ātrums un slodze, lai klienti varētu izvēlēties sev vajadzīgo.

 

 


Dubultmotori

Moteck dubultmotori kalpo divām nozarēm - mēbeļu ražošanai un medicīniskajai aprūpei. Twinmat darbojas nevainojami ar jebkuru gultas rāmi, pat ja uzstādīšanas platība ir diezgan ierobežota, dubultmotoru Twinmat var viegli uzstādīt arī zem gultas. Ar Moteck eko mazjaudas patēriņa dizainu to var vadīt ar tālvadības pulti.

 

 

 

 

 


Vadības kārbas

Moteck izgatavo vadības kārbas rūpniecības, mēbeļu un medicīniskās aprūpes nozarēm, kā arī uzņēmums ir elastīgs darbam ar dažādu veidu dizainu, ja ir nepieciešama īpaša pielāgošana. Daudzfunkcionālās vadības kārbas var būt sinhronizētas, hidroizolētas, bezvadu, enerģijas taupīšanas utt.

 

 Rokas vadības komplekti

Moteck kabeļu vadības komplekti un bezvadu RF / IR vadības komplekti lieliski darbojas ar dažāda veida izpildmehānismiem. Dizaina dažādība atbilst mēbeļu, rūpniecības un medicīniskās aprūpes nozaru vajadzībām.

 

 


Zobratu motori

Moteck zobratu motori ir veidoti atbilstoši dažādām griezes momenta un korpusa vajadzībām, galvenā uzmanība tiek pievērsta zobrata motora efektivitātei, uzlabojot bremzes, lai labāk kontrolētu zobratu motoru. Moteck zobratu motori kalpo mēbeļu rūpniecībai, kā arī piedāvā dažāda dizaina iespējas.

 

 

Tehniskais direktors / speciālists

Ingars Polencs
Tel. Biroja tālr.: +371 67 630 501
info@bibusbaltics.eu

Pārdošanas Inženieris mehatronikā

Raivis Bukšs
Tel. Biroja tālr.: +371 67 630 501
Mob. +371 20 354 474
rbu@bibusbaltics.eu